close

Çıkış Noktamız

Hızla değişen bir dünyada, birçoğumuz aynı şeylerin peşindeyizdir: barış ve huzur. Bizi kucaklayacak, güvende ve rahat hissettirecek sığınaklar ararız. Bu nedenle The House Hotel, butik otel özellikleri sunmaya çalışmaktadır. Küçük ve butik mekânlarımızda, misafirlerimizi memnun etmek için koşulsuz çaba göstermek bizim görevimizdir.

Lüks mekânlarda her şey ayrıntılarda gizlidir ve ayrıntılar fark yaratır. Gerçek bir yaklaşım benimsemiş profesyonellerden oluşan bir ekip olarak huzurlu, rahat ve dürüst misafirperverlik için doğru ortamı yaratmaya kendimizi adayarak bu farkı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Konuklarımızın mutluluğu ve memnuniyeti için gereken koşulları oluşturan da, bu tür faktörlerin bir araya gelmesidir.

Bir otel şirketi olarak, temel bir konukseverlik kuralı olan Konuk Memnuniyetini her zaman ön planda tutarak büyümeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
Zafer Canbaz
Genel Müdür
The House Hotel Collection 

Görevimiz

“The House Otelleri, misafirlerin lüks beklentilerinin ötesine geçen hizmetler sunmayı ve aynı zamanda en iyi mekânlarda “evden eve kaçış” hissi uyandırmayı taahhüt etmektedir.”

Değerlerimiz

  • Gerçek hizmet ve uygun fiyatlı lüksün benzersiz deneyimini sunmaya kararlıyız
  • Öz eleştiri yaparız, benzersiz bir personel ayrıcalığına sahibiz ve kendi kendimizi geliştirmekten asla vazgeçmeyiz
  • Biz, açık fikirli ve esneğiz
  • Dürüstlükle hareket ederiz ve bizimle ilişkili insanlara ve toplumumuza karşı sorumluluklarımızdan daha fazlasını yerine getirmeyi arzularız
  • Kendimizi, hem konuk hem de çalışanlar için pozitif bir ortam yaratmaya adarız