close

Locally Istanbul

The House Hotel, Locally Istanbul ile, sizi gözde yerlere götürecek, kişiye özel turlar sunar! İlgi alanlarınıza, zamanınıza, kişiliğinize ve hatta ruh halinize göre size özel bir rota oluştururuz!

ŞEHİRDEKİ EN İYİ DOSTLARINIZLA GÖRÜŞMEYİ İHMAL ETMEYİN!

Erk
Son derece hassas bir tatlı damağına sahip, gerçek bir gurme olan Erk, binlerce çeşit tatlıyla tanınmış bu şehri dolaşmak için yeterince geçerli bir sebeptir. Dahası, eski ve güzel olan her şeyi gören göze sahip olan bir antika tutkunudur. "The Big Apple"da bir yıl geçiren Erk, New York'un coşkulu alışveriş dünyasını kalbinden yakaladı ve şimdi de size İstanbul'daki en büyük alışveriş deneyimini yaşatmak için kendi ustalık bilgisini kullanmak için sabırsızlanıyor.

Ümit
Geleneksel Türk mutfağında ve tüm yerel noktaları doğal GPS yeteneği sayesinde bulma konusunda uzman olduğundan dolayı, kesinlikle İstanbul'un gizli lezzetlerini keşfetmek için aranacak ilk kişidir. Sanatsal tezahürün uzak ve yakın tüm işaretlerini yaratıcılık açısından titizlikle tarayan bir göze sahip olan Ümit, İstanbul'un çiçeklendirme sanatı ve tasarımına yapılacak özel turda size eşlik edecektir.

www.locallyistanbul.com

Locally Istanbul 1